Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Wojciech Cieślik

Adwokat w Krasnymstawie

W kancelarii adwokata Mariusza Wojciecha Cieślika pomoc prawną uzyskają nie tylko firmy czy inne podmioty gospodarcze, ale również klienci prywatni. Bez względu na rodzaj sprawy i dziedzinę jaką obejmuje, wykorzystuje swoją szeroką wiedzę prawniczą oraz bogate doświadczenie.

 

Nauka + doświadczenie = skuteczność

Prawnicze wykształcenie i wieloletnia praktyka zawodowa w efekcie pozwalają adwokatowi Mariuszowi Wojciechowi Cieślikowi doprowadzić skutecznie do pozytywnego zakończenia wielu spraw zlecanych przez osoby fizyczne, jak i podmioty gospodarcze. Jego kancelaria (główna siedziba znajduje się w Lublinie, a jej filia mieści się w Krasnymstawie) to miejsce, w którym można uzyskać pomoc w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, administracyjnego, karnego, a także prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Kilka słów o sobie

Mariusz Wojciech Cieślik jest adwokatem, który ukończył Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Oprócz tego jest absolwentem podyplomowych studiów z zakresu mediacji sądowej i pozasądowej Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. W 2010 r. dołączył do grona członków lubelskiej Izby adwokackiej. Praca w departamentach prawnych różnych Organów wchodzących w skład administracji publicznej, jak i uznawanych Kancelariach Prawnych, pozwoliła mu na zdobycie doświadczenia i poznanie arkanów wykonywanego zawodu.

Główna siedziba kancelarii mieści się w Lublinie. Oprócz tego adwokat świadczy swoje usługi również w filii w Krasnymstawie.

Wszechstronne doświadczenie wraz z bogatą wiedzą prawniczą w wielu dziedzinach prawa pozwala adwokatowi Mariuszowi Wojciechowi Cieślikowi na zaoferowanie w tym zakresie profesjonalnej pomocy różnego rodzaju podmiotom gospodarczym oraz osobom prywatnym, szczególnie na terenie Lublina i Krasnegostawu. Ten zakres obejmuje prowadzenie spraw sądowych w głównej mierze dotyczących prawa cywilnego, administracyjnego, rodzinnego, gospodarczego oraz pracy i ubezpieczeń społecznych.

Jak pokazuje dotychczasowa praktyka zawodowa adwokata, znaczny obszar jego pracy zawodowej jest związany z problematyką prawa karnego, w tym również części karno – skarbowej.